Prekių garantija

HomePrekių garantija
Mokek-maziau.lt parduodamoms visoms prekėms yra suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir sąlygos yra nurodomi tų prekių aprašymuose arba kaip numato Europos Sąjungos teisės aktai.
Prekes, sveriančias iki 10kg, remontui reikia pristatyti į autorizuotus servizo centrus Pirkėjo sąskaita. Prekės, kurios sveria daugiau kaip 10kg ar yra įmontuotos, į nurodytą vietą atvyksta gamintojo įgaliotas serviso meistras. Serviso adresai nurodyti žemiau pagal prekės pobūdį ir gamintoją.
Garantinis aptarnavimas atliekamas įgaliotam serviso centrui pateikiant pirkimo dokumentą (sąskaitą faktūrą), šis dokumentas kartu yra ir garantinis talonas. Nemokamas garantinis aptarnavimas galioja tik tiems elektros prietaisams, kurie eksploatuojami vartotojo namų ūkyje, tenkinant vartotojo ir jo šeimos narių poreikius ir laikantis naudojimo instrukcijos nurodymų. Nemokamas garantinis aptarnavimas negalioja, jei buitinis elektros prietaisas buvo naudojamas profesionaliais tikslais – pvz. kavinėse, maitinimo įstaigose, skalbyklose ir t.t.
Garantinį aptarnavimą, kilusį dėl gamintojo kaltės, siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.
Prekė garantiniam aptarnavimui turi būti pristatyta originalioje pakuotėje ir pilnos komplektacijos, t.y. kad būtų galima įjungti.
Gedimo ar kokybės nustatymo atveju kreipkitės šiais adresais:

 

 

WHIRPOOL garantinis centras:

 

Whirpool Lietuva

 

J. Kubiliaus g. 6, Vilnius

 

Tel. (8 5) 264 33 26

 

 

 

ARISTON, BEKO, BEST, BLOMBERG, ATLANT, GORENJE, LG, INDESIT, LIEBHERR, SIEMENS, BOSCH, SHARP, SNAIGĖ, WHIRPOOL, CANDY, HANSA, GRATUS, GAGGENAU, NARDI, PHILIPS, BOSCH, KENWOOD, DELONGHI, BRAUN, BABYLISS, MOSER, OSTER, VALERA, WAHL, HOOVER, DAEWOO, LAVOR, DYSON, THOMAS, SONY, ZELMER, GRAEF, FUNAI, JVC, JBL garantinis centras:


Baltic Continent

 

P. Lukšio g. 23, Vilnius

 

Dubysos g. 58, Klaipėda

 

Tel. 87 00 555 95 – visoje Lietuvoje

 

*Meistro iškvietimas dėl stambios technikos visoje Lietuvoje

 

 

GORENJE, BEKO, AEG, ALTUS, ARISTON, BLOMBERG, INDESIT, BOMANN, BOSCH, CLATRONIC, CANDY, ELECTROLUX, ELTA, JETAIR, GAGGENAU, HOOVER, KENWOOD (buities technika-tik negarantiniai),  KRUPS, LG, MIELE, MORA, MOULINEX, NEFF, NIKON, ROWENTA, SAMSUNG, SHARP (šaldytuvai, mikrobanginės, oro drėkintuvai), SIEMENS, STOLLAR, TEFAL, THOMSON, VIDO, VIVA, WEISMANN, ZANUSSI garantinis centras:

AG Service
R. Kalantos g. 32, Kaunas, tel. (8 37) 33 01 87
Ukmergės g. 369, Vilnius, tel. 8 676 22886
Visoje Lietuvoje – 8 700 55655

 

 

SHARP, Indesit, Ariston, Liebherr, Samsung, LG  garantinis centras:


ŠNEIDERIO ELEKTRONIKA
Dubysos g. 31A, Klaipėda
Tel. 846 340758
Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account
Product Categories
Follow:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašus apie slapukus.
Accept More info