Pirkimas

HomePirkimas
Prekių pirkimas www.mokek-maziau.lt parduotuvėje yra paprastas:
1. Jums reikia išsirinkti prekę ir įdėti ją “į krepšelį” paspaudus ant nuorodos – „į krepšelį”. Savo prekių krepšelį galite patikrinti spustelėję nuorodą „Prekių krepšelis” dešiniajame viršutiniame puslapio kampe.
2. Suvesti duomenis užklausoje: parašyti savo vardą ar įmonės pavadinimą, telefono numerį ir el. paštą. Surašyti komentarus – pristatymo adresą ar pageidaujamą prekės pristatymo datą.
3. Nurodyti pageidaujamą apmokėjimo būdą (pavedimu, grynaisiais ar lizingo būdu).
4. Susipažinti su www.mokek-maziau.lt parduotuvės taisyklėmis, patvirtinti užsakymą ( užklausimą ) ir sulaukti mūsų skambučio arba žinutės el. paštu.
Prekės:
Prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos elektroninėje parduotuvėje Prekės dėl naudojamų informacinių technologijų.
Prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos Prekės esančiame Prekės aprašyme.
Pagaminimo šalis – gamintojo nurodyta šalis, tačiau kai kuriais atvejais ji gali skirtis, jeigu gamintojas perkelia gamyklą į kitą šalį. Dėl tikslesnės informacijos galima kreiptis adresu info@mokek-maziau.lt.
DĖMESIO! Pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti/atsiimti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis (jis nėra atnaujinamas realiuoju laiku!). Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali būti atidėtas arba mes pasiūlysime Jums alternatyvų variantą, arba  grąžinsime Jums sumokėtus pinigus.
SVARBU! Atsisakius užsakytų prekių pagal spec. užsakymą, 30% avansas (nuo užsakymo sumos) negrąžinamas. Visos prekės, kurių nėra puslapyje, yra laikomos spec. užsakymu.
Shopping cart
Sign in

No account yet?

Create an Account
Product Categories
Follow:
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašus apie slapukus.
Accept More info